wczytywanie

Usługi dźwigowe
żurawiami
o udźwigu
od 30t do 130t

 

Wynajem

agregatów prądotwórczych, podnośników nożycowych
przegubowo-teleskopowych

784 635 507

Usługi dźwigowe żurawiami

Budowa domu jednorodzinnego, pawilonu handlowego czy prace remontowe, które obejmują dach lub fasadę budynku, wymagają dostępu do stref obiektu ulokowanych na wyższych poziomach. Jeśli zatrudniasz ekipę we własnym zakresie, a nie dysponujesz zwyżką lub żurawiem, skorzystaj z pomocy firmy Olstal. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie propozycje. Jedną z nich są usługi dźwigowe, które nasi fachowcy wykonają za pomocą nowoczesnego sprzętu. W parku maszynowym mamy żurawie o udźwigu 30 i 50 ton, z ramieniem o zasięgu do kilkunastu metrów.

Usługi dźwigowe to nasza specjalność. Na rynku jesteśmy obecni od ponad dekady i należy podkreślić, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Nie tylko zdobyliśmy szerokie doświadczenie, ale też poznaliśmy specyfikę rynku oraz preferencje klientów. Co jednak najważniejsze – dbamy o to, by w codziennej pracy sięgać jedynie po maszyny najwyższej klasy. Nasz flota to urządzenia pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów, dźwigi, które zapewniają nie tylko sprawną, szybką i komfortową pracę, ale przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo operatorom oraz osobom postronnym.

Usługi dźwigowe, które oferujemy, to propozycja zarówno dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw, ale też wielkich firm. Nie ma znaczenia, czy budujesz wymarzony dom, halę fabryczną, obiekt magazynowy, budynek wielorodzinny, czy obiekt inżynieryjny, taki jak most lub wiadukt. W każdym z powyższych przypadków, ale też wielu, wielu innych, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wynajem dźwigu

Jeśli poszukujesz specjalistów, którzy zajmują się wynajmem dźwigów, dobrze trafiłeś! Do Twojej dyspozycji oddajemy park najnowocześniejszych maszyn, a także załogę doskonale wykwalifikowanych operatorów. Nasze maszyny różnią się co do konkretnych parametrów, łączy je jednak fakt, że regularnie przechodzą przeglądy techniczne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pracujesz z profesjonalistami, którzy cenią sobie bezpieczeństwo. Usługę wynajmu dźwigów realizujemy w Krakowie i okolicach, ale zasięgiem działania obejmujemy praktycznie całą Małopolskę. Serdecznie zapraszamy!

Chcesz przetransportować elementy więźby dachowej na szczyt budynku? Zamierzasz położyć nową dachówkę na wieży lokalnego kościółka? Planujesz ocieplenie domu mieszkalnego o kilku kondygnacjach. Zdecyduj się na nasze usługi dźwigowe, a każde z tych zadań wykonany dla Ciebie szybko, sprawnie i z zachowaniem bezpieczeństwa. Oferujemy również usługi zwyżką, czyli specjalnym podnośnikiem z koszem lub podestem. Jest on przystosowany do przemieszczania na wysokość osób i sprzętu, a także materiałów niezbędnych do wykonania pracy. Usługi dźwigowe Nowy Sącz

Usługi dla klientów indywidualnych i firm

Usługi dźwigowe, które oferujemy, obejmują również możliwość wynajęcia sprzętu. Jeśli potrzebny Ci odpowiedni żuraw do rozładowania materiałów budowlanych lub podnośnik koszowy do malowania elewacji albo prześwietlania drzew, znajdziesz go w naszej firmie. Do skorzystania z usług dźwigowych zapraszamy klientów indywidualnych i firmy z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa i innych miast Małopolski.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

 • ADRES :
  ul. Tarnowska 163
  Nowy Sącz 33-300 Polska
 • TELEFONY:
  784 635 507
 • ADRES E-MAIL:
  biuro...[zobacz]
Zapraszamy na naszego bloga o dźwigach
do_gory