wczytywanie

Usługi dźwigowe
żurawiami
o udźwigu
od 30t do 130t

 

Wynajem

agregatów prądotwórczych, podnośników nożycowych
przegubowo-teleskopowych

tlo baner img
784 635 507

Usługi dźwigowe żurawiami

Budowa domu jednorodzinnego, pawilonu handlowego czy prace remontowe, które obejmują dach lub fasadę budynku, wymagają dostępu do stref obiektu ulokowanych na wyższych poziomach. Jeśli zatrudniasz ekipę we własnym zakresie, a nie dysponujesz zwyżką lub żurawiem, skorzystaj z pomocy firmy Olstal. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie propozycje. Jedną z nich są usługi dźwigowe, które nasi fachowcy wykonają za pomocą nowoczesnego sprzętu. W parku maszynowym mamy żurawie o udźwigu 30 i 50 ton, z ramieniem o zasięgu do kilkunastu metrów.

Chcesz przetransportować elementy więźby dachowej na szczyt budynku? Zamierzasz położyć nową dachówkę na wieży lokalnego kościółka? Planujesz ocieplenie domu mieszkalnego o kilku kondygnacjach. Zdecyduj się na nasze usługi dźwigowe, a każde z tych zadań wykonany dla Ciebie szybko, sprawnie i z zachowaniem bezpieczeństwa. Oferujemy również usługi zwyżką, czyli specjalnym podnośnikiem z koszem lub podestem. Jest on przystosowany do przemieszczania na wysokość osób i sprzętu, a także materiałów niezbędnych do wykonania pracy. Usługi dźwigowe Nowy Sącz

Usługi dla klientów indywidualnych i firm

Usługi dźwigowe, które oferujemy, obejmują również możliwość wynajęcia sprzętu. Jeśli potrzebny Ci odpowiedni żuraw do rozładowania materiałów budowlanych lub podnośnik koszowy do malowania elewacji albo prześwietlania drzew, znajdziesz go w naszej firmie. Do skorzystania z usług dźwigowych zapraszamy klientów indywidualnych i firmy z Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa i innych miast Małopolski.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

 • ADRES :
  ul. Tarnowska 163
  Nowy Sącz 33-300 Polska
 • TELEFONY:
  784 635 507
 • ADRES E-MAIL:
  biuro...[zobacz]
obraz 18
Zapraszamy na naszego bloga o dźwigach
do_gory