wczytywanie

Usługi dźwigowe
żurawiami
o udźwigu
od 30t do 130t

 

Wynajem

agregatów prądotwórczych, podnośników nożycowych
przegubowo-teleskopowych

784 635 507

Profesjonalne usługi dźwigowe

Dźwig – nieodzowny element każdej budowy

profesjonalne usługi dźwigowe nowy sącz

Budowa prywatnego domu, olbrzymiej hali, galerii handlowej, mostu – w krajobraz każdej z nich nieodzownie wpisany jest dźwig. Wszelkie roboty budowlane, remonty, budowa różnego rodzaju instalacji byłyby wręcz niemożliwe do wykonania gdyby nie dźwig. Są wykorzystywane także do montowania neonów czy banerów reklamowych, a nawet przy wycince drzew – wszystko dzięki ogromnemu udźwigowi – mogą podnosić towary o wadze kilkudziesięciu – i wysokości, na jakiej mogą być prowadzone prace przy ich użyciu.

Dźwig... a może żuraw?

Przed podjęciem decyzji jakich maszyn i urządzeń potrzebujesz, zaplanuj szczegółowo każdy etap swoich działań. W razie wątpliwości - oferujemy pomoc w odpowiednim doborze sprzętu, ponieważ zależy nam w takim samym stopniu jak Tobie, aby realizacja zlecenia przebiegła bezproblemowo i możliwie jak najszybciej. Zadowolenie musi być obopólne!

Profesjonalne usługi dźwigowe

Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu – zarówno dla firm jak i klientów prywatnych, na terenie Nowego Sącza i jego okolic, ale jesteśmy też gotowi na podjęcie współpracy ze zleceniodawcami z całego kraju. Posiadamy profesjonalny sprzęt pochodzący od sprawdzonych, renomowanych producentów. Przed zakupem dźwigi Nowy Sącz zawsze upewniamy się co do najwyższej jakości każdej, nawet najmniejszej jego części. Nasz sprzęt jest regularnie konserwowany i poddawany wymagającym przeglądom – wiemy, że utrzymanie naszych dźwigów w nienagannym stanie zapewnia rzetelne i sprawne wykonanie pracy. Dzięki temu też są one w nieustannej gotowości do pracy – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Usługi dźwigowe… i nie tylko

Dźwig Nowy SączGłównym profilem naszej działalności są profesjonalne usługi dźwigowe, ale oferujemy także wynajem najwyższej jakości innych maszyn budowlanych, takich jak podnośniki nożycowe i przegubowo-teleskopowe, minikoparki, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki. Dzięki takiemu kompletowi sprzętu na Twojej budowie praca będzie możliwa całą dobę. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy realizacji dużych projektów, gdzie czas wykonania usług jest czynnikiem szczególnie ważnym.

Bezpieczeństwo w cenie

Bezpieczeństwo na placu budowy zależy nie tylko od pracowników. W znaczącej mierze jest to także kwestia maszyn, które są podczas tych prac używane. Prace wykonywane naszymi dźwigami i żurawiami, dzięki ich nienagannemu stanowi technicznemu, zdolnościom manewrowym a także udźwigowi aż do 150 ton, są gwarancją bezpieczeństwa dla operatorów maszyn i pozostałych pracowników. Nasze usługi dźwigowe to bezpieczeństwo w niskiej cenie! Korzystając z wynajmu maszyn, ograniczasz własne koszty. Nie płacisz za konserwację maszyn, ich przeglądy oraz przechowywanie, a jedynie za wynajem, którego cena jest wcześniej ściśle ustalona w umowie – nie ma mowy o przykrych niespodziankach! Zapraszamy do skorzystania z wynajmu naszych dźwigów i maszyn budowlanych zainteresowanych z Nowego Sącza, a także bliższych oraz dalszych okolic.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

 • ADRES :
  ul. Tarnowska 163
  Nowy Sącz 33-300 Polska
 • TELEFONY:
  784 635 507
 • ADRES E-MAIL:
  biuro...[zobacz]
Zapraszamy na naszego bloga o dźwigach
do_gory